Приїхали на відпочинок до Яремче і хочете побачити ще більше цікавинок Карпат? Тоді з цього популярного курорту можна вирушити у нові мандрівки до не зовсім туристичних локацій.

Як приклад можна обрати маршрут до села Яблуниця із Яремче, адже дорогою туди можна побачити багато цікавого.

Маршрут на Яблуницю йде вздовж дороги біля річки Прут. Поруч ви бачитимете прекрасну природу, яка чергуватиметься із привабливою туристичною інфраструктурою – симпатичними готелями та затишними кафе і ресторанами. Довжина маршруту всього лише 30 кілометрів.

Що побачити у Микуличині

Дорога з Яремче до Яблуниці йде через курортне село Микуличин. Тут ви також можете багато чого цікавого відвідати.

  • Музей звичаєвої символіки Гуцульщини центр етнокультурного туризму

Цікавитесь історією України? Тоді саме час дізнатись про важливу її складову – що таке гуцули та їхній побут. У цьому музеї зібрані артефакти із життя гуцулів – давній посуд, знаряддя праці, килими та інше приладдя. А ще тут можна пройти майстер-клас з сироваріння.

  • Пивоварня у Микуличині

Хочете відчути що таке справжнє гуцульське пиво? Тоді вам до Микуличина. Тут варять пиво за давніми гуцульськими рецептами. Можна спробувати кілька видів смачного напою та обрати свій улюблений сорт.

  • Риболовля

Любите ловити рибу? Тут є кілька ставків, де за певну суму коштів це можна зробити самому. А для вас тоді приготують смачнющу рибку.

Що побачити у Яблуниці

  • Гірськолижний курорт у Яблуниці

Мало хто знає, але поруч із Буковелем у Яблуниці є свій гірськолижний курорт із 6 трасами загальною протяжністю орієнтовно 4 кілометри. Він не настільки популярний, як Буковель, а тому тут точно не буде черг та довго очікування на підйомники. Перевагою цього курорту є наявність простих трас, де можуть навчатися навіть початківці.

Тут є 5 парно-бугерних витягів, вони працюють з 9:00 до 17:00.

  • Яблуницький перевал

Яблуницький перевал є одним із найбільших в українських Карпатах. Тут діє оглядовий майданчик, з якого можна милуватися чарівними краєвидами довкола і зробити ефектні фото. А ще тут діє традиційний гуцульський ярмарок, на якому можна придбати сувеніри, карпатські чаї та наливки, білі гриби та інші смаколики.

  • Арт-ґрунь Полонина Перці

На цій полонині можна відпочити з користю, адже це своєрідний парк розваг по-гуцульськи. На вході вас зустрінуть статуї великих перців. Скажете до чого це тут? Виявляється колись тут виростили перший у цій місцевості перець чилі.

Поруч є великий дерев’яний герб України. Також тут можна спробувати наливки та щось перекусити під час мандрівки. А ще тут відкриваються справді захопливі краєвиди.

На території цієї полонини є давня кузня, сироварня та навіть фешн-хата по-карпатськи.

Також на цій полонині є загадкова Хата мольфара. Мабуть, ви знаєте, що мольфари – це карпатські ворожбити, які знають все про майбутнє, а тому тут вам точно не буде нудно.

Щоб подолати цей маршрут за один день найкраще їхати власним транспортом. Так, тут часто їздять маршрутки, але для цього варто врахувати їхній інтервал і вчасно встигати. Якщо ви не хочете їхати на своєму авто, то можете орендувати джип чи квадроцикл у Yaremche Travel Car. Там для вас підберуть оптимальний маршрут із великою кількістю зупинок і ви зможете домовитись про оренду транспорту.

Все найцікавіше попереду – вперед до пригод!