Квадро тур Верховина

Для кого: усі бажаючі
Тривалість оренди: мінімум від 2 годин

Що входить у послугу?

 1. Оренда квадроцикла у Верховині.
 2. Проїзд туди та назад.
 3. Чай, кава і обід, якщо обрані довгі маршрути.
 4. До 10 зупинок у мальовничих місцях Карпат.
Ви обираєте маршрут – ми гарантуємо емоції!

Заповніть форму і ми зв’яжемось з Вами

  Оренда квадроциклів у Верховині

  Квадроцикли у Верховині можна орендувати та насолодитись відпочинком.

  Орендувати квадроцикли у Верховні можна навіть на весь день. Саме такий варіант обирають туристи, які хочуть всього лише за один день побачити максимально велику кількість цікавих місць у Верховині та проїхатись її дуже колоритними присілками, музеями та природними дивами.

  Оренда квадроциклів у Верховині підійде для всіх, хто любить активний вид відпочинку, адреналіна та насолоджуватись чарівною красою карпатських краєвидів.

  Маршрути у Верховині на квадроциклах

  Містечко Верховина називають серцем карпатської культури і це недаремно, адже тут є величезна кількість музеїв, як комунальних, так і приватних, куди варто приїхати, щоб більше дізнатись про культуру гуцулів, їхні традиції та побут.

  Верховина здавна приваблювала українських митців і саме тут розташована хата, в якій знімались “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова. Зараз у ці будинки можна зайти та зробити фотосесію, щоб відчути сам дух легенди.

  Проте всю Верховину з її цікавинками за весь день не пройти і тут вам допоможе оренда квадроцикла – транспорту, який здатний проїхати по складних карпатських стежках та принести вам безліч задоволення.

  Варіанти маршрутів на квадроциклах у Верховині:

  • Екскурсія музеями Верховини, зокрема – музей гуцульського побуту, музей гуцульської магії, музей музичних інструментів Романа Кумлика, музей Гуцульщини, хата-стая, хата, де знімали фільм “Тіні забутих предків”.
  • Місцями смаколиків – можна заїхати у місця, де виготовляють унікальний крафтовий сир та розливають справжнє верховинське пиво.
  • Виїзд на гору Магура – отримайте заряд адреналіну від підйому на квадроциклах та просто незабутні враження від краєвидів довкола.
  • Велика Гуцульська гойдалка, яка розташована біля Верховини у селі Бережниця вражає своїми масштабами та красою довкола. На щастя, ту немає натовпів туристів, а тому можна спокійно насолоджуватись красою та влаштувати фотосесію.
  • Село Криворівня, куди можна на квадроциклі поїхати з Верховини. Це село приваблювало українських митців, як Іван Франко, Михайло Коцюбинський та Леся Українка. Тут також є багато музеїв та цікавих локацій, де варто зупинитись
  • Хребет Кострич – це ще одне місце, куди можна доїхати на квадроциклі. Тут є кілька сироварень та це чудове місце для відпочинку.

  Щоб вдало відпочити – орендуйте квадроцикл у Yaremche Travel Car. Безпека та враження – вам гарантовані!

  Тривалість ваших маршрутів

  *подорожі на квадроциклах починаються від двох годин

  Ми у INSTAGRAM

  2 months ago
  2 months ago
  2 months ago
  2 months ago
  2 months ago
  2 months ago