Яремче – це центр карпатського туризму та відомий в Україні курорт. Саме сюди їдуть мандрівники з усієї країни, щоб відпочити та насолодитись красою наших Карпат. А ще Яремче – це місто з вкрай розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут є все для вдалого відпочинку – розкішні готелі та бюджетні садиби чи хостели, ресторани зі смачною їжею та розваги.

Якщо ви не знаєте, чим ще можна зайнятись у Яремче, то спробуйте катання на квадроциклах. Цей транспорт дозволить вам побачити максимум цікавих місць за короткий час. А ще ви буквально “кайфуватимете” від поїздки, оскільки, на відміну від джипу, квадроцикл відкритий транспорт, що дозволяє отримати максимум адреналіну та поганяти непрохідними карпатськими стежками.

Маршрут на квадроциклах у Яремче: що побачити

Навіть у самому Яремчі є багато цікавих місць, куди можна проїхатись на квадроциклі.

  • Водоспад Пробій та сувенірний ринок. Розташовані ці дві дуже цікаві локації поруч. Яремче унікальне тим, що буквально у центрі міста тут є водоспад, біля якого можна погуляти та поспостерігати за буйною течією. А зовсім поруч діє великий сувенірний ринок. Тут можна придбати буквально все: від домашніх вин та сирів до ексклюзивних вишиванок місцевих майстринь.
  • Ресторан “Гуцульщина” – це без перебільшень, культове місце. Хочете спробувати справжню гуцульську кухню у колоритному місці – вам сюди. Тут бограч, банош, юшку з білих грибів та багато інших подаватимуть вам в автентичному посуді. Дуже смачно та “інстаграмно”.
  • Вольєрне господарство. Біля центру Яремче діє також і вольєрне господарство, у якому можна побачити диких тварин, як-от: кабанів, зайців, диких косуль, оленів.

Насправді цікавих локацій у Яремче набагато більше, все залежить від того, що вас цікавить – тут є і музеї, і стародавні храми та карпатська архітектура.

Маршрут на квадроциклах на гору Маковиця

Хочете справжнього екстриму? Тоді рушайте на квадроциклах на гору Маковиця, яка розташована поблизу Яремче. Цей маршрут на квадроциклах триває орієнтовно 3 години, їхати потрібно вверх по гірських стежках, а тому екстрим гарантовано.

Дорогою на вершину можна зупинитись на полонині, де є місцеве вівчарське господарство та колиба. Тут подають традиційні карпатські страви – банош, бограч, грибну юшку, проте готують усе це на дровах, що додає особливого смаку та аромату. Крім того на полонині можна купити традиційні овечі сири, які виготовляються за давніми рецептами.

На горі Маковиця ви також можете побачити траншеї та навіть окопи, адже під час Першої та Другої світових воєн тут відбувались жорстокі бої, а тому в пам’ять про загиблих на вершині встановлено хрест.

А тому маршрут на квадроциклах на Маковицю є і смачним, і пізнавальним. Катання на квадроциклах тут принесе вам море емоцій, адреналіну та тільки позитивних вражень. Зверніть увагу, що подолати його можна здебільшого у теплу пору року.

Маршрут квадроциклом на гору Синячка

Також поблизу Яремче є ще одна гора, куди можна виїхати квадроциклом. Це – гора Синячка. Тривалість цього маршруту майже 40 км, подолати його на квадроциклі можна за 4 години.

Дорогою на гору, ви побачити неймовірну красу Карпат, особливо якщо їхати повільно та насолоджуватись краєвидами. А ще тут доволі екстремальна дорога, що сподобається багатьом.

Проте доїти квадроциклом можна лише до полонини Лазок, до вершини гори, а це лише 700 метрів, потрібно йти пішки. Але – зусилля того варті. Згори відкриються неймовірної краси панорами.

Якщо ж ви залишитесь на полонині Лазок, то теж не прогадаєте, адже вона вважається однією із найкрасивіших місць у Європі протяжністю аж 1 кілометр. Тут можна зустріти худобу, яку влітку випасають гуцули, поруч є нафтові вишки.

Катання на квадроциклах по Яремче та його околицях – це ідеальний спосіб відпочинку.

Орендуйте квадроцикли у YaremcheTravelCar і вперед до пригод!