Карпати та Закарпаття – це ідеальні місця для активного відпочинку. А ще це чудовий шанс побачити щось нове та більше дізнатись про цей регіон.

Якщо ви відпочиваєте у Яремче, проте хочете побачити більше – можна вирушити на прекрасне Закарпаття. Ми ж вам розкажемо, в яких місцях найкраще зупинитися, щоб щось цікаве побачити.

Зупинка перша: Кваси

Селище Кваси відоме на Закарпатті курортне місто. І йдучи у бік Закарпаття там точно варто зупинитися. Це селище розташоване на висоті 580 м над рівнем моря. А ще тут є корисні мінеральні води, які оздоровлять ваше тіло. Адже сама назва селище походить від “квасні води”. Тут є багато спеціалізованих санаторіїв, де можна відпочити та попити надзвичайно корисної для організму води.

Також звідси стартує багато маршрутів на карпатські вершини, зокрема на гору Петрос.

Зупинка друга: Ділове

Село Ділове Закарпатської області розташоване за 26 кілометрів від Квасів. Сюди варто поїхати оскільки тут є географічний центр Європи. Ви мабуть бачили в інтернеті фото ваших друзів, які тут відпочивають. Так-от ви також можете побувати в самому центрі Європи.

Зупинка третя: село Колочава

Це село на Закарпатті називають місцем десяти музеїв. А ще це одне з найдовших населених пунктів України.

Тут ви можете погуляти музеєм “Старе село” – місцем, де збереглись автентичні гуцульські хатинки, побачити побут людей та їхні речі.

Тут є музей вузькоколійки, чеської та радянської шкіл, музей “Лінія Арпада” та багато інших. Тут вам точно сподобається.

Зупинка четверта: Долина нарцисів

Це справді надзвичайно чарівне місце. Тут навесні зацвітають тисячі нарцисів, які дають надзвичайні аромати, а ще фото тут виходять просто вражаючі.

Розташована Долина нарцисів в урочищі Кіреші біля Хуста. Вважається, що саме тут є найбільша кількість нарцисів у Європі.

Зупинка п’ята: термальні басейни Закарпаття

На території Закарпаття у містах Берегово, Косино та Велятин є цілющі термальні басейни. Сучасна інфраструктура, цікаві туристичні локації роблять ці міста ідеальними для відпочинку та оздоровлення.

Тут лікують хвороби серця, опорно-рухового апарату, судинні захворювання. А ще це дуже корисно навіть, якщо ви абсолютно здорові, оскільки це покращить ваше здоров’я.

Зупинка шоста: замок графа Шенборна

Мисливський замок графа Шенборна унікальний тим, що навідмінно від інших споруд зберігся практично ідеально.

Його особливістю є те, що він зведенний за астрономічним принципом: 365 вікон – це дні року (на випадок високосного року в палаці Шенборн є ще одне замуроване вікно), 52 кімнати – кількість тижнів на рік, та 12 входів – кількість місяців.

Біля замку є розкішний парк, площею 19 гектарів, яким можна вдосталь нагулятися та зробити чудові фото.

Зупинка сьома: озеро Синевир

Якщо ви мандруєте Закарпаттям, то варто відвідати озеро Синевир, яке ще називають Морським оком Карпат. Озеро розташоване між розкішними лісами та вражає своєю кришталевою водою та надзвичайною природою.

Сюди їдуть туристи з усієї України, щоб насолодитись цією красою.

Хочете побачити більше за короткий проміжок часу? Тоді ідеально підійдуть квадро або джип-тури

А щоб все пройшло без неприємних ситуації, тоді звертайтесь до Yaremche Travel Car. Перевірена компанія гарантує вам безпеку під час мандрів та цікаві враження.