Карпати – це дуже мальовничий в Україні регіон, куди хочеться повератись, щоб якомога довше насолодитись красою природи. Це особливе місце, яке завжди відкриваєш для себе заново та ще більше закохуєшся у гори.

У Карпатах завжди хочеться побачити якомога більше місць, але не завжди виходить, адже гірська місцевість швидко втомлює ноги. Проте є і альтернатива – катання на квадроциклах у Карпатах. Цей транспорт відкритий, що дозволить вам на швидкості вдихати чисте гірське повітря, насолоджуватись, які вітерець торкається вашого обличчя, минати столітні дерева мальовничими карпатськими стежками. І так ви побачите ще більше цікавих місць лише за день.

У Карпатах є дуже багато неймовірних локацій, куди варто поїхати, особливо цікавими є околиці Буковелю та Ворохти.

Маршрут на квадроциклах на водоспад Дівочі сльози

Можна вічно дивитись на воду, а тому саме час на квадроциклах можна рушити на популярний у Карпатах водоспад Дівочі сльози. Цей маршрут на квадроциклах ідеально підійде для початківців та для батьків із дітьми, оскільки він є зовсім простий.

Тривалість цього маршруту трохи більше однієї  години. Маршрут йде лісовою дорогою, а тому на квадроциклах сюди можна доїхати майже в усі пори року. Буково-ялиновий ліс тут дуже мальовничий, а дихати його ароматами особливо приємно.

Їдучи цим маршрутом ви точно не забруднитесь та він буде максимально комфортним. Влітку у водоспаді можна навіть скуватись, оскільки вода тут стає теплішою. Поруч розташовані альтанки, на яких можна відпочити та поїсти чогось смачного.

Маршрут на квадроциклах базу “Заросляк”

Поблизу Ворохти починається шлях на дуже відому в Карпатах туристичну базу “Заросляк”, саме звідси і стартує маршрут на гору Говерлу, Шпиці та інші.

Маршрут на “Заросляк” веде мальовничою карпатською стежкою, яка обладнана для проїзду, вздовж буйної ріки. Тут можна покататись до “Заросляка” звідки уже піднятись на Говерлу, оскільки їхати на найвищу гору України заборонено.

Маршрут на квадроциклах на водоспад Женецький Гук

А от на водоспад Женецький Гук, який розташований між селом Татарів та Ворохтою, можна доїхати квадроциклом.

Він спочатку пролягає навіть відносно асфальтованою дорогою мальовничим карпатським лісом. Цей водоспад є одним із найбільших у Карпатах та має висоту 15 метрів.

Маршрут на квадроциклі доволі простий, а тому може підійти навіть початківцям.

Маршрути з Ворохти та Буковелю: на які гори можна виїхати квадроциклом

Якщо ж ви не початківець та дуже хочете ектриму – можна з Ворохти чи Буковелю рушити квадроциклом у гори.

З Ворохти є такі маршрути квадроциклом:

  • На гору Пятихатки.
  • На гору Кичера.
  • На гору Клина.
  • На гору Гордя.
  • На гору Вороненко.

Якщо ви відпочиваєте на Буковелі, то теж можете квадроциклами виїхати на такі гори:

  • Рокита.
  • Ягідна.

Усі ці маршрути є екстремальними та надзвичайно мальовничими. Дорогою ви побачити гірські урвища, красу давніх лісів та відпочинете душею.

Хочете орендувати квадроцикл у перевіреної компанії, яка дбає про свій транспорт та клієнтів? Тоді звертайтесь до Yaremche Travel Car і гарні враження вам гарантовані!