Ви думали у Карпатах є тільки Говерла? Ну з такою висотою, згідні. А ось за красою краєвидів і доступністю навіть для дітей у нас є варіанти.
Пропонуємо джип-тур на гору Рокиту.

Легкий та водночас достатньо мальовничий для того, щоб отримати максимум задоволення від екскурсії на джипах.

На гору можна підійматися пішки трекінд маршрут на гору Рокита – відносно легкий, без екстремальних скель чи урвищ. Маршрут проходить через населені пункти, має достатньо криниць та джерел з водою та розпочинається прямо у населеному пункті Микуличин, що робить його доступним для піших туристів. А ще піднятися та спустися з Великої Рокити можна за один світловий день, навіть восени. Ще краще те, що повертатися можна іншим маршрутом через гору Маковиця і захопити ще більше красоти околиць Яремче.

Ми рекомендуємо відчути ейфорію від джип туру та отримати незабутні враження разом з Yaremche Travel Car.

Особливість джип-туру на гору Рокита від Yaremche Travel Car

Джипінг до гори Рокита – найбільш захоплююча і, чесно кажучи, найулюбленіша наша програма. Такої кількості краєвидів і локацій для зупинки немає в жодній екскурсії. Часом і цілого дня буде замало, щоб встигнути побачити усі красоти цієї місцини.

До речі, гора Рокита відома на всі Карпати завдяки розташуванню на ній великої ретрансляційної вежі. Географічне розташування Рокити просто ідеальне: телевізійні та радіосигнали транслюються на Коломию, Косів, Ворохту, Зелену, село Стримба над Надвірною. Антени стільникового зв’язку точно гарантують інтернет у цій місцині.Ваш Інстаграм буде радіти. А ще через гору Рокиту проходить дуже давній шлях, яким досі користуються місцеві жителі, для комунікації з віддаленим селами Надвірнянського, Косівського та Коломийського районів Івано-Франківщини.

Що варто побачити обираючи джипінг на Рокиту?

 • гора Костел
 • Скелі Довбуша
 • гора Велика Рокита (обзорний майданчик)
 • гора Мала Рокита
 • гора Банска
 • полонина Старишора та небесні гойдалки (качелі)
 • каньйон річки Прутець
 • Гора Маковиця
 • Красоти околиці Яремче

Які робимо зупинки окрім зупинок на фото?

 1. Зупинка в гуцульській колибі, де можна скуштувати страви виключно з локальних продуктів! Якщо Ваша подорож максимальна (5-6год), тоді ми пригощаємо стравою на вибір: карпатський бануш, гуцульський бограч, ароматна юшка грибна.
 2. Зупинка в крафтовій сироварні, де виготовляють сири з 300-річних заквасок: гуслінка, вурда, будз,бриндз. Ви зможете скуштувати і придбати цю смакоту.
 3. Огляд гуцульських помешкань високо в горах (унікальним хатам більше 100 років)
 4. Зупинка біля карпатських джерел, де вода насичена мінералами і корисними речовинами.
 5. Небесні качелі та каньйон річки Прутець.

У вартість входить фото та відеознімання, знімаємо короткий ролик на пам’ять і ввечері після подорожі скидаємо на вайбер, або телеграм .
Ваші враження будуть більші за очікування – гарантуємо!