Карпати – це казкове місце для ідеального відпочинку. Тут цікаво в усі пори року, адже красива природа, чисте повітря роблять цей регіон популярним серед туристів.

Але як розважитись у Карпатах, щоб не втомитись, отримати максимум враження та заряд адреналіну? У такому випадку – рушайте у мандрівку на джипах чи квадроциклах. Непрохідні карпатські стежки, які ховають у собі надзвичайно красиву природу, швидкість та можливість побувати у багатьох місцях всього за день зроблять ваш відпочинок у Карпатах максимально приємним.

Одним із місць, де можна покататись на джипах або квадроциклах є чарівна Ворохта.

Що побачити у Ворохті

Ворохта, найперше, відома своїми мостами-віадуками. А тому, якщо ви мандруєте сюди, то обовязково прогуляйтесь біля цих давніх споруд. Ці аркові мости зведені ще за часів Австро-Угорщини, 1895 року, полоненими італійцями. Вони і досі ідеально збереглись, а частина навіть все ще експлуатується. Зведені ці споруди через річку Прут, що неймовірно вражає та захоплює.

До слова, частиною моста можна навіть прогулятися, оскільки він зараз не функціонує, адже у 2000-х роках поруч був побудований уже сучасний залізничним міст.

Також у Ворохті ви можете поїхати на гірськолижну базу, де працює витяг на гору. Тут ви можете прогулятись територією, смачно пообідати. Крім того біля бази є сувенірний ринок. Тут за доступною ціною ви можете купити смачні наливки та домашнє вино, вишиванки, карпатські сири, запашні чаї та багато іншого.

У центрі Ворохти збереглись приміщення санаторіїв, біля яких також можна погуляти. Крім того Ворохта відома і своїми давніми храмами:

  • Церква Різдва Пресвятої Богородиці, побудована 1615 року. Її сюди перенесли з села Яблуниця. У 90-х роках минулого століття храм відреставрували.
  • Церква апостолів Петра і Павла. Цей храм побудований у 20-х роках минулого століття. Саме тут є унікальні ікони та розписи, оскільки їх перенесли із церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
  • Костел Успіння Пресвятої Богородиці – це невелика, але дуже колоритна будівля розташована біля залізничної станції. Зведений костел у 1904 році католицькою громадою селища.

Маршрути природою біля Ворохти

Ворохта – це дуже красиве селище із надзвичайною природою довкола, а тому, якщо ви вдосталь нагуляєтесь містом – можна сідати за кермо джипа чи квадроцикла і рушати оглядати неймовірну природу довкола.

  • Так, можна рушити маршрутом у бік гори Говерла, потім рушити на перевал Суха Розсіч, що на висоті 1120 метрів над рівнем моря. Тут є альтанки та зони відпочинку, а тому можна навіть влаштувати собі невеликий пікнік.
  • Також з Ворохти можна проїхатись маршрутом до села Вороненко, Яблуниця та інших. Красиві карпатські стежки та надзвичайно чисте повітря зроблять вашу мандрівку чарівною.
  • Біля Ворохти відкриваються також захопливі краєвиди на Карпати. А тому можна податись на джипах чи квадроциклах в урочище Шимшорів. Звідси можна побачити красу Горганського, Свидовецького та Чорногірського масивів.
  • За умови, якщо не буде сильних дощів, можна рушити на джипах чи квадроциклах на гору Кукул. Це дуже красива вершина, куди ще не ходять натовпи туристів. Туди веде мальовнича дорога, вздовж якої ростуть ягоди та навіть білі гриби. А тому тут можна зупинитись та влаштувати ще і “тихе полювання”.

Джипи чи квадроцикли для мандрівки Ворохтою: що обрати

Насправді тут багато чого залежить від погоди: якщо вона дощова чи похмура, то краще рушати на джипах. Проте, якщо погода сонячна та спекотна – обирайте квадроцикли. Легенький вітерець, чисте повітря і ви мчите непрохідними карпатськими стежками. Хіба це не прекрасно?

Їдучи у джипі ви менше забрудните свій одяг, тоді як обираючи квадро-мандрівку, будьте до цього готові, бо Карпати – це все ж таки про дику природу.

Хочете вдало відпочити та отримати від цього максимальний заряд позитивних вражень? Тоді звертайтесь до Yaremche Travel Car та орендуєте джипи чи квадроцикли. Якість транспорту та послуг тут гарантована. Вперед до нових вражень!