Любите активний та екстремальний відпочинок, від якого перехоплює дух і змушує серце прискорено битись від задоволення? А ще хочете побачити нові краєвиди, насолодитись смачною їжею та отримати незабутні враження? Є ідея – джип-тур з Яремче.

Карпати прекрасні самі по собі, вони змушують задуматись про вічне і насолоджуватись теперішнім. Але у багатьох виникає питання, а що ще можна робити у Карпатах, крім походу в гори, особливо, якщо ви з тих чи інших причин не дуже любите підніматись на вершини? Тоді вам ідеально підійде тур на джипах з Яремче.

Як замовити тур на джипах з Яремче

Яремче – це популярне містечко в Карпатах з добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут є достатньо компаній, у яких ви можете замовити тур на джипах. Ціни у Яремче доволі демократичні.

Одними із тих, хто надає такі послуги є Yaremche Travel Car. Замовити тур на джипах ви можете на сайті компанії або за номером телефону: +38(067) 344-10-03. Тут ви можете уточнити свої побажання: що хотіли б побачити, скільки часу хочете провести та скільки людей буде на турі.

Кому підійде тур на джипах у Яремче

Такий тур підійде абсолютно всім – дітям, дорослим та людям похилого віку:

  • Джип-тур часто замовляють корпоративні клієнти, якщо ви разом з колегами хочете незабутньо провести свій відпочинок, але ще не знаєте як – беріть джип-тур. Спільний відпочинок, позитивні емоції точно зблизять ваш колектив та допоможуть у формування справжньої команди лідерів.
  • Часто джип-тури у Яремче замовляють з нагоди сімейних свят – освідчення у коханні наприклад. Ви тільки-но уявіть собі: ви запрошуєте свою кохану чи коханого покататись на джипах у Карпатах, виїжджаєте на мальовничу місцевість, любуєтесь краєвидами і тут несподіванка – освідчення у коханні і пропозиція одружитись. Таке свято точно ніколи не забути і буде про що розказувати онукам.
  • Весільна фотосесія. Екстрим, вражаючі краєвиди на карпатські гори. За допомогою джип-турів ваша весільна фотосесія точно буде не банальною і надовго запам’ятається вам обом. Та і друзі оцінять ваші оригінальні світлини. Адже одна справа – коли фотосесія зроблена, як у всіх, а інше – коли це щось цікаве та незабутнє.

Тури на джипах у Яремче: яка тривалість і ціна

Тури на джипах у Яремче тривають від 2 годин. Можна кататись і весь день – все залежить від того, що ви для себе оберете. Але найцікавіше – це звісно провести весь день, бо так і можна зекономити, адже тоді година катання коштує від 900 грн за годину, тоді якщо ви берете мінімальний час – 1800 грн за годину.

Вам запропонують цікаві маршрути, чай чи каву під час зупинок, їжу, якщо ви катаєтесь довго та навіть знижку на наступний тур.

Куди можна поїхати у Яремче на джипі

 Біля Яремче є багато прекрасних місць, куди можна поїхати під час турів на джипах, а це:

  • Гори Маковиця, Велика Рокита, Мала Рокита, Чемериця, Стеришора. Особливо якщо ви не хочете підніматись туди самостійно, то тур на джипах – те, що треба.
  • Полонина Перці. Тут ви побачите давні гуцульські поселення, колиби, яким уже понад сто років. Правда ж цікаво?
  • Так звані Небесні качелі – це величезні 9-метрові гойдалки. Багато хто їде до них, щоб зробити вражаючі фото. Якщо у вас ще немає таких – тоді можна організувати.
  • Ви можете швидко об’їхати такі водоспади, як-от: Женецький Гук, Дівочі сльози, Труфанець, Манявський водоспад.
  • Скелі Довбуша. Це – мальовничий маршрут, який захоплює дух та вражає своєю красою і загадковими історіями про легенду Карпат – Олексу Довбуша. Це – благородний розбійник, якого часто порівнюють з Робін Гудом, який грабував багатих та допомагав бідним. Кажуть у Карпатах і досі захований його скарб, який чекає на свого нового власника.
  • Також ви можете просто покататись по цікавих місцях Яремче – музеї, храми, ресторани, водоспад Пробій та інші локації.

Абсолютною перевагою джип-турів по Яремче є те, що ви буквально за один день можете побачити абсолютно всі відомі туристичні та нетуристичні локації Яремче. І для цього вам не потрібно витрачати багато часу та грошей на дорогу. Якщо ж з вами поїде гід – тоді ви дізнаєтесь ще і багато місцевих історій.

Щоб ваш відпочинок прийшов без неприємностей – звертайтесь до Yaremche Travel Car. Тут вам допоможуть підібрати тур та автомобілі, а ще порадять, куди можна поїхати та що точно варто побачити у Яремче. Вдалого відпочинку і вперед до нових пригод.