Карпати – це ідеальне місце для екстремального відпочинку. Тільки-но уявіть собі: чарівні гори, стрімкі потічки, довкола співають пташки, а ви дихаєте чистим карпатським повітрям та стрімголов мчите загадковими стежками. Чи не ідеально ж?

Щоб сповна насолодитись екстремальним відпочинком у Карпатах – обирайте тури на квадроциклах. Так ви отримаєте незабутні враження та самі зможете керувати транспортом, який орендуєте.

Як підготуватись до туру на квадроциклах

Багато туристів вважає, що катання на квадроциклах – це звичайна розвага. Проте ніколи не нехтуйте правилами безпеки та врахуйте такі чинники:

 • Одяг. Ваше вбрання повинно бути найкраще спортивним або ж спеціалізованим для відповідного відпочинку. Не вдягайте тісного одягу та такого, що сковує ваші рухи. Обирайте те, в чому тепло і ви зможете вільно рухатись. Обов’язково візьміть шапку та дощовик  про всяк випадок. Пам’ятайте – погода у Карпатах примхлива та може раптово змінюватись і найкраще бути до всього готовим. Також будьте готовими до того, що ви можете забруднитись, а тому для такої мандрівки краще брати такий одяг, якого вам потім буде не жаль.
 • Взуття. Для такого відпочинку найкраще підійде трекінгове взуття, в якому зручно пересуватись і воно витримає вологу. Якщо у вас немає трекінгових кросівок чи черевик – беріть звичайні кросівки. Проте краще, якщо вони будуть міцними та не пропускатимуть вологу.
 • Маршрути варто детально обговорити із компаніями, де ви орендуєте квадроцикли. Це потрібно, щоб раптово не загубитись. А тому краще їхати перевіреними стежками та не повертати з дороги, щоб потім не було неприємностей.

Маршрути на квадроциклах: куди поїхати біля Яремче

 • Маршрут на водоспад Дівочі сльози. Це – не складний маршрут, який підійде початківцям та родинам із дітьми. Спокійні карпатські стежки, хвойні дерева та адреналін додадуть вашій мандрівці особливої атмосфери. Крім того, біля водоспаду ви зможете зробити безліч фото на пам’ять.
 • Гора Маковиця. Ця гора поблизу Яремче вражає своєю красою. Проте маршрут на неї не простий, взимку туди не рекомендується виїжджати на квадроциклах. Також сідати за кермо квадроцикла краще тим, хто вже має досвід водіння. На вершині гори відкривається чарівний краєвид на Яремче та село Микуличин. Також дорогою на вершину можна заїхати на полонину та продегустувати смачні місцеві сири.
 • Гора Синячка. Протяжність цього маршруту становить 40 кілометрів та займе до 4 годин, їхати цим маршрутом можуть і початківці з мінімальним досвідом водіння. Дорогою на гору ви побуваєте на водоспаді Дівочі сльози. Маршрут пролягає лісовою дорогою, проте на шляху трапляються болота і невеликі гірські потічки. Їхатимете ви чарівним хвойним та буковим лісом, що заспокоює та водночас заворожує. Також ви побачите високогірні пасовища, куди місцеві виганяють худобу.
 • Маршрут на Микуличин. Також на квадроциклах можна поїхати до Микуличина гірськими стежками. Це – складний маршрут, який веде через гори Маковиця, Рокета та полонину Стеришори. Проте побачене того точно варте.
 • Маршрут на полонину Щивка – це не складний маршрут, який дозволить вам насолодитись красою карпатської природи. Їхатимете ви через водоспад Дівочі сльози. Зі самої полоними відкриваються надзвичайні краєвиди на Горганський та Свидовецький масиви.
 • Маршрут на полонину Вабрянка. Це простий маршрут для початківців, він надзвичайно популярний серед туристів. Він дозволить вам милуватись ущелиною річки Жонка та прекрасними лісами довкола. А на одному із оглядових майданчиків відкривається прекрасний вид на гору Явірник-Горган.

Як орендувати квадроцикли

Орендувати квадроцикли найкраще в перевірених компаній, які мають позитивні відгуки. Однією з таких є  Yaremche Travel Car. Адже нехтувати своєю безпекою не варто. Тут ви отримаєте інструктаж з водіння, можете домовитись про супровід інструктора та екіпірування.

Вартість оренди квадроциклів залежить від часу, на який ви розраховуєте:

 • Короткий маршрут, тривалістю 2 години, вам обійдеться в 1500 грн за годину.
 • Середній маршрут, тривалістю 3-4 години – 1200 грн за годину. У вартість уже включено чай та каву.
 • Максимальний маршрут триває 5-6 годин, вартість 1200 грн за годину. Тут передбачено 10 зупинок, чай, кава та обід.

Катання на квадроциклах – це справжній сплеск адреналіну та позитивних емоцій, які ви пам’ятатимете ще довго. А тому – вперед до нових пригод.