Катання на квадроциклах – це чудовий вид екстремального відпочинку, під час якого можна відпочити та набратись нових сил та емоцій.

Квадро-тури є популярним у Карпатах відпочинком, оскільки це дозволить вам побачити більше всього за один день, насолодитися карпатською природою та просто набратися нових вражень.

Серед плюсів катання на квадроциклах є:

  • Ви можете самостійно керувати транспортом, що приносить особливе задоволення. Навіть якщо ви не вмієте керувати – це тимчасово, бо вам проведуть інструктаж та порадять їхати таким маршрутом, який підійде для початківців.
  • Справді захоплюючі враження, оскільки під час катання на квадроциклі ви ніби з’єднується з природою, відчуваючи дотик вітерця, торкаючись гілок дерев та дихаючи чистим повітрям.
  • Можливість швидко пересуватись – це ще один із плюсів катання на квадроциклах, адже так вам не потрібно більше ходити пішки по горбистих місцевостях. Крім того, це економить ваш час та дає змогу побачити більше.

Квадро-тур з Яремче до Буковелю

Якщо ви хочете по-справжньому насолодитись карпатською природою, то можна вирушити у квадро-тур до Буковелю з Яремче.

Цей маршрут є доволі довгим, а тому для цього найкраще підійде тур повного дня. Стартуючи у мандри з Яремче до Буковелю дорогою варто зупинитись у селі Микуличин, де виготовляють найсмачніше у Карпатах крафтове пиво, а ще – традиційні гуцульські сири.

Мандруючи далі ви можете на власний вибір відвідати такі локації: 

  • Гора-скеля Костел.
  • Гори Чемериця або Стеришора.
  • Гора Велика Рокита, на вершині якої є чудовий оглядовий майданчик, де можна спостерігати за горами та зробити багато фото напам’ять.
  • Небесні качері – велетенська гойдалка, де можна покататись над хмарами та зробити світлини для соціальних мереж.
  • Перевернутий будинок, який розташований дорогою на Буковель. Там буде цікаво, як дітям, так і дорослим. Адже у цій хатці все навпаки: ви ходите по стелі, поки меблі прикріплені до підлоги.

Маршрут на квадроциклі по Буковелю

На Буковелі більшість маршрутів для любителів квадроциклів починається з гори Довга. Там можна прокататись по засніжених вершинах популярного курорту, з’їжджати на мальовничі лісові дороги.

Проте зверніть увагу, що ваш маршрут тут повинен оминати гірськолижні траси, де катаються лижники, оскільки там є ймовірність того, що ви можете покалічити інших відпочивальників. Також варто оминати місця біля готелів, оскільки там діють так звані “зони тиші”, де люди відпочивають.

Маршрут у Буковелі для катання з дітьми на квадроциклі

Якщо ви відпочиваєте з дітьми і хочете, щоб вони теж спробували покататись на квадроциклі, то у Буковелі ви можете поїхати легким маршрутом до водоспаду Богдан. Ця мандрівка вважається простою і абсолютно безпечною для дітей.

Протяжність маршруту – 12 кілометрів, його тривалість до 1 години. Дорога до водоспаду Богдан йде через чарівний карпатський ліс, вздовж полонин та буйних рік. Щоб добратись до водоспаду вам доведеться навіть переїхати через річку, а це, повірте, багато нових емоцій. Абсолютною перевагою цього маршруту є те, що він легкий та підійде, як початківцям, так і людям, які відпочивають з дітьми.

Маршрут на квадроциклах до гори Бульчиньоха

Хочете насолодитись новими краєвидами та спостерігати на світ з висоти? Тоді можна вирушити у мандрівку на квадроциклах на гору Бульчиньоха, яка розташована біля Поляниці. Саме з цієї гори відкриваються чарівні краєвиди на Буковель та Говерлу.

Цей маршрут з Буковелю вважається середньої складності, Його протяжність 10-15 кілометрів, тривалість маршруту до півтори години. Йде він вздовз лісових карпатських стежок та чарівних краєвидів на гори Карпат.

Карпати – це ідеальне місце для вдалого відпочинку. А якщо ви ще і хочете додати у свою відпустку якісь нові враження – обирайте квадро-тури. Так ви встигнете побачити більше та насолодитися перебуванням у Карпатах.

Орендувати квадроцикли ви можете в Yaremche Travel Car, заздалегідь узгодивши маршрут та отримавши корисні рекомендації. Вперед до пригод!