Екстрим, насолода та нові враження – це все про поїздки на квадроциклах. Так ви можете насолодитися мандрівкою та отримати просто незабутній відпочинок.

Проте зверніть увагу, що до туру на квадроциклах, вам потрібно ретельно підготуватись та обрати правильний одяг і взуття, а ще – позитивний настрій.

А тому ми вам розкажемо, куди можна поїхати з Яремче на квадроциклах. Повірте, це просто неймовірні враження та адреналін. Катання на квадроциклах буває різної складності: для початківців, екстремальний тур та для досвідчених туристів. Для того, щоб відпочити, проте орендуйте квадроцикл – і вперед до пригод.

Орендувати квадроцикли ви можете для себе, на компанію або ж разом із колегами поїхати у незабутній корпоратив.

Маршрут “Дівочі сльози”

На околицях Яремче, за 6 кілометрів від центру міста є водоспад “Дівочі сльози”, який оточений хвойними лісами та чарівними стежками. Для поїздки цим маршрутом на квадроциклі вам знадобиться одна година.

Маршрут веде лісовими стежками і вважається не надто екстремальним. Це – невисокий водоспад з чарівними локаціями для захопливих фото. Біля водоспаду є альтанки, де можна зупинитись та пообідати.

Маршрут “Вабрянка”

Довжина цього маршруту орієнтовано 10 кілометрів, він є середньої складності, тривалістю до 2 годин.

Катаючись на квадроциклах цим маршрутом ви побачити види на Карпатські гори та урочище річки “Жонка”.

Полонина “Вабрянка” є ботанічною пам’яткою місцевого значення. Її краса справді зачаровує. Вздовж маршруту є надзвичайні луги, альтанки та галявини для пікніків. А ще тут є багато грибів та ягід.

Маршрут на полонину “Щивка”

Ще одним популярним маршрутом для квадротурів з Яремче є маршрут на полонину “Щивка”. Його довжина – 15 кілометрів, тривалість катання до трьох годин.

Маршрут веде кам’янистою місцевістю красивими карпатськими стежками. Він йде вздовж водоспаду “Дівочі сльози”, полонини “Вабрянка” та урочище “Кругла”.

Також тут є невеличка колиба, де можна відпочити у сонячний день та пообідати. Звідси відкриваються просто неймовірні краєвиди і вам точно не буде шкода витрачених грошей.

Маршрут на гору Маковиця

Поїздка на квадроциклах на гору Маковиця – це ще один чудовий квадротур. Його тривалість орієнтовно 3 години, довжина – 14 кілометрів. А ще цей маршрут вважається складним. Адже тут трапляються несподівані підйоми, спуски та перекоси. А тому, щоб поїхати цим маршрутом варто бути досвідченим водієм квадроцикла.

З Маковиці відкривається захоплюючий краєвид на Яремче. У теплу погоду звідси видно Говерлу та Піп Іван. Дорогою на гору ви побачите господарство, де вирощують овечок та виробляють смачний карпатський сир.

Перед вершиною є колиба, де ви можете пообідати, замовивши традиційні карпатські страви.

Маршрут на гору Синячка

З Яремче також можна поїхати на гору Синячка. Довжина маршруту – 20 кілометрів, тривалість – 4 години.

Висота гори 1400 метрів над рівнем моря. З її вершини відкриваються чудові краєвиди на карпатські гори. Цей маршрут вважається нескладним, ним можна повільно їхати та насолоджуватися чарівною красою природи. А ще цей маршрут є цікавим тим, що тут видобувають нафту і ви можете навіть побачити нафтову вишку.

На квадроциклах ви зупинетесь на полонині Лазок, звідки 700 метрів до вершини гори підніматиметесь пішки, але це точно того варте.

Щоб побачити більше ви можете взяти тур цілого дня на квадроциклах та насолодитися чудовим та незабутнім відпочинком. Для цього просто орендуйте квадроцикл у Yaremche Travel Car. Вперед до нових пригод!