У Карпатах починається справжнє тепло, а отже саме час подумати про те, як розрядитись, набратись нових сил та відпочити водночас. Особливо це актуально людям, які постійно працюють, адже до стресу пов’язаного з роботою додалась ще і війна.

А тому, якщо ви компанією плануєте десь відпочити влітку цього року, то Карпати – ідеальне місце для цього: подалі від сигналів повітряної тривоги і міської метушні, коли довкола лише природа та тиша, якою можна насолоджуватись вічно.

Але тут постає питання, а чим ж можна займатись у горах влітку, щоб отримати порцію корисного адреналіну та набратись позитивних вражень? Ідеальний варіант – це джип-тури.

Джип-тури для корпоративного відпочинку: що можна побачити і як підготуватись

Якщо ви з колегами вирішили організувати собі корпоративний відпочинок у Карпатах, то один день варто присвятити джип-турам, замовивши послугу в перевіреної компанії, яка підбере для вас необхідну кількість автомобілів та сформує правильний маршрут, щоб ваш відпочинок був точно вдалим.

Кататись у Карпатах можна і гірськими стежками, і вздовж мальовничих водоспадів та навіть піднятись на одну із чарівних висот. Тут все залежить від фізичного стану ваших колег та їхньої готовності до екстремального відпочинку

Обравши джип-тур ваші колеги навчаться краще працювати у команді, пізнають особисті сторони одне одного та навіть налагодять дружні контакти.

Проте, зверніть увагу, для того, щоб ваш відпочинок був вдалим, до нього варто підготуватись:

  • Оберіть зручний спортивний одяг, який вам буде не шкода забруднити. Адже часто маршрути проходять і болотистою місцевістю, вздовж складно прохідних стежок.
  • Зручне взуття. Найкраще для такої мандрівки підійдуть трекінгові черевики, якщо у когось таких немає, то можуть бути і кросівки. Проте краще не брати у таку мандрівку білі тканинні кросівки, а все ж зупинити свій вибір на міцнішому взутті.
  • Вода та аптечка. Візьміть зі собою півтори літри води. Це буде для вас точно не зайвим. Також можна взяти базову кількість ліків і ті медикаменти, які конкретно потрібні вашим колегам.
  • Їжа. Якщо тур повного дня, то зазвичай організатори туру запропонують вам варіанти обіду. Проте дуже часто людям, які вперше у горах, може хотітись шоколаду, а тому можна взяти із собою солодощі.

Варіанти маршрутів для корпоративного відпочинку на джипах у Карпатах

Для відпочинку на джипах компанією варто обирати маршрут повного дня, щоб вдосталь відпочити та насолодитись мандрівкою.

Куди можна поїхати на джипах:

  • Подорож Яремче та околицями. Якщо ви та ваші колеги вперше у Карпатах – можна організувати корпоративний відпочинок на околицях Яремче та мандрівку самим містом. Можна поїхати і до Скелів Довбуша та насолодитись красою стежки Довбуша. Так ви більше дізнаєтесь про цей край та насолодитись його околицями.
  • Джип-тур на гору Маковиця. Поблизу Яремче є мальовнича гора Маковиця, куди можна виїхати на джипах. Це надзвичайно красива місцевість, на вершині якої можна навіть організувати пікнік. Варто також виїхати і на гори Рокита, Драгобрат та інші.
  • Джип-тур до Ворохти. Це містечко вважається найвисокогірнішим у Карпатах, а ще вражає своїми мостами-віадуками. Мандрівка туди вашим співробітникам точно запам’ятається.
  • Тури карпатськими водоспадами – Женецький Гук, Пробій, Дівочі сльози, які зачаровують очі своєю мальовничістю та красою.
  • Тур до Верховини та Косова, які вважаються серцем карпатської культури. Тут ви можете більше дізнатись про Гуцульщину, її культуру та побут.
  • Також можна влаштувати смачний джип-тур по карпатських сироварнях, які зазвичай розташовані на полонинах. Це вражаюче і смачно.

Корпоративні джип-тури: де поїсти

А ще високо в горах під час джип-турів можна влаштувати собі пікнік. Часто компанії, які надають послуги із турів можуть вам запропонувати ще і кейтерінг. Тільки-но уявіть собі: вражаюча мандрівка на джипах, а потім – ще і смачна їжа. Це просто ідеальне завершення дня.

Також під час корпоративного відпочинку можна зупинитись у колибах, де готують смачну автентичну їжу чи приїхати на сироварню, де вас пригостять місцевими сирами.

Як замовити тур і скільки це коштує

Незабутній корпоративний джип-тур можна замовити у  Yaremche Travel Car. Вартість туру залежить від того, скільки вас буде та на який час ви хочете замовити корпоративний тур. Найкраще брати тур повного дня, оскільки так ваша компанія отримає ще більше вражень та набереться адреналіну. Щоб уточнити вартість, потрібно звернутись до менеджера Yaremche Travel Car, який запропонує вам маршрут та назве точну вартість корпоративного туру.

Скоро літо, а тому пора планувати свій відпочинок. Їдучи у Карпати разом з колегами – обирайте джип-тури та насолоджуйтесь прекрасними враженнями.