Літо – це чудовий період для корпоративного відпочинку. У теперішніх умовах найкраще місце для цікавої подорожі вашої компанії – це Карпати.

Адже в горах можна відпочити, набратись адреналіну та нових вражень, а ще – такий тімбілдінг зблизить вашу команду та навчить працювати спільно.

Дуже крутим видом відпочинку в Карпатах є катання на джипах чи квадроциклах. Адже – це швидкість, насолода та доза адреналіну. А ще – фото з такого відпочинку довго тішитимуть вашу команду колег.

Корпоративний відпочинок на джипах чи квадроциклах “під ключ”

Хочете ні про що не думати та отримати просто ідеальний корпоратив на джипах та квадроциклах? Обирайте компанії, де є опція “все включено”.

Для цього потрібно визначитись із кількістю людей, тривалість відпочинку, описати, чого ви очікуєте від мандрівки та уточнити щодо перекусу, пікніку чи бенкету.

  • Відпочинок на квадроциклах чи джипах зблизить вашу команду.
  • Ваші колеги отримають заряд адреналіну та матимуть змогу круто відпочити, не думаючи про робочі нюанси.
  • Просто неймовірні враження від маршруту.

Корпоратив на джипах чи квадроциклах – це чудова альтернатива нудним ресторанним гулянкам. Адже так ваша команда навчиться працювати разом, зблизиться та отримає неймовірний заряд емоцій. І головне – це приємні спогади.

Особливо цікаво це у Карпатах, де можна насолодитись чудовими краєвидами і  швидкістю, що вам запам’ятається надовго.

Обираючи такий корпоратив на весь день ви матимете можливість побачити дуже багато цікавинок у Карпатах всього за кілька годин, чого інколи не вдається навіть за тиждень. Після катання корпоратив можна продовжити на пікніку чи бенкеті. Кейтеринг доставить вам вечерю в будь-яке місце – на полонину чи підніжжя гори, чи туди, куди вирішите ви.

Маршрут на Маковицю: корпоративний відпочинок на джипах чи квадроциклах

Як приклад корпоративного відпочинку на джипах чи квадроциклах можна обрати маршрут в гори.

Як-от гора Маковиця розташована біля міста Яремче. Виїзд на цю вершину на джипах чи квадроциклах дуже популярний тут маршрут і саме його можна обрати для корпоративного відпочинку.

Попри те, що гора Маковиця відносно невисока – лише 984 метри  на рівнем моря, звідси відкриваються просто неймовірні краєвиди.

Зверніть увагу:

  • Виїзд на Маковицю триває більше 3 годин, проте тут все залежить індивідуально – від кількості зупинок на маршруті та що ви хочете побачити.
  • З собою візьміть зручний одяг та сонцезахисний крем.
  • Оберіть маршрут в залежності від вашої підготовки.

На горі Маковиця є полонинське господарство. Якщо ви їдете на вершину на квадроциклах чи джипах, то можна там зупинитись та поласувати місцевою кухней. На полонині Маковиця виготовляють найсмачніший сири за давніми гуцульськими традиціями. А тому вашим колегам буде цікаво його спробувати.

А ще тут є станція вівчарів. Влітку тут горить ватра, на якій і виготовляють сири за давніми рецептами. Зокрема тут ви можете спробувати бриндзу, вурду, копчений чи звичайний вудз.

Далі – можна рушити на вершину гори, звідки відкриваються просто неймовірні краєвиди на Яремче та інші карпатські гори.

До слова, якщо ви їдете на корпоративний відпочинок на джипах чи квадроциклах, то просто до підніжжя гори чи в будь-яке інше місце, можна замовити кейтеринг та насолодитись смачної їжею після заряду адреналіну.

Виїхати квадроциклом чи джипом можна і будь-яку іншу гору, про що варто уточнити в компанії, де ви орендуєте транспорт. Крім того, щоб корпоративний відпочинок був цікавий та вдалий – можна домовитись із гідом про екскурсію, який покаже вам цікаві маршрути та розповість місцеві легенди.

Орендуйте джипи чи квадродцикли у Yaremche Travel Car та гайда на корпоратив мрії, про який захочеться згадувати і повторювати щороку.