Ворохта – це дуже красиве карпатське містечко, яке розташоване на висоті 850 метрів над рівнем моря. Тут дуже мальовнича природа та околиці, чисте повітря, буйні потічки і небагато туристів.

А тому у Ворохті можна насолодитись спокоєм, поспостерігати за життям місцевих та дуже вдало відпочити, адже околиці містечка та і саме воно точно варте уваги.

Довкола Ворохти розташовані гори, водоспади, полонини та буйні ріки. Таку красу хочеться побачити, погуляти біля неї та зробити безліч світлин на пам’ять.

А як же побачити максимум та отримати при цьому багато вражень та адреналіну? Обирайте катання на квадроциклах у Ворохті. Тільки-но уявіть: чисте карпатське повітря, гірські стежки і ви мчите на квадроциклі та насолоджуєтесь мандрівкою. А ще важливо, що ви побачите максимум цікавих локації та майже не втомитесь, оскільки долатимете кілометри не ногами, а на квадроциклі.

Маршрути на квадроциклі у Ворохті: легендарні віадуки

Саме селище Ворохта є дуже довге, його повірте, за день складно повністю обійти. Родзинкою Ворохти є віадуки 1895 року побудови. Це – височенні залізничні мости, які на фоні величних гір та столітніх лісів вражають та зачаровують своєю красою.

Загалом у Ворохті є чотири мости-віадуки, а тому щоб їх побачити, дуже допоможе квадроцикл, адже розташовані вони у різних локаціях:

  • Віадук біля бази Авангард через річку Прут.
  • Віадук біля села Вороненка.
  • Віадук, що розташований у Ворохті за 500 метрів захід від церкви Різдва Пресвятої Богородиці.
  • Віадук на вулиці Височана у Ворохті.

Маршрут на квадроциклі до гірськолижної бази у Ворохті

Окрім віадуків уваги у Ворохті заслуговує також гірськолижна база, яка є на в’їзді до міста. Вона не така велика, як на Буковелі, проте взимку тут можна кататись на лижах. Особливо початківці сюди їдуть, оскільки траса нескладна та можна знайти інструктора за помірну ціну. Тут також діє підйомник.

Ця база теж має свою історію, оскільки відкрилась ще 100 років тому, коли Ворохта вже була відома серед туристів.

У теплий період року тут можна просто погуляти, скупитись на сувенірному ринку поруч. Там продають карпатські ягоди, гриби, домашні вина, наливки, вишиванки та багато інших цікавих речей.

Це чудове місце, щоб зупинитись під час маршруту на квадроциклах Ворохтою.

Церкви у Ворохті – маршрут на квадроциклі

Ще одна цікавинка Ворохти – це її стародавні храми, а тому можна виділити окремий маршрут на квадроциклах. І навіть, якщо ви не релігійна людина, карпатські храми – це справжній витвір мистецтва із давніми іконами та розписами, які точно варто побачити.

Релігійні ж люди у цих місцях відчувають особливу атмосферу намоленості та близькості до духовного, адже тільки-но уявіть, скільки поколінь людей молитись у таких місцях.

У Ворохті є кілька стародавніх церков:

  • Церква Різдва Пресвятої Богородиці 1615 року. Її сюди перенесли із села Яблуниця, 1994 року храм реконструювали.
  • Церква Петра та Павла 1930 року.
  • Костел Успіння Пресвятої Богородиці, який зведений на початку 20 століття та від 1940 року не використовувався, проте у 2000-х пройшов реконструкцію і тут знову відправляють служби. Його складно не помітити, оскільки він вражає своєю красою.

Ворохта – це дуже красиве карпатське містечко, яке варте того, щоб його побачити. А тому орендуйте квадроцикли у Yaremche Travel Car та насолоджуйтесь чарівною мандрівкою