Буковель – дуже відомий курорт в Україні, куди щороку їдуть на відпочинок тисячі українців та навіть іноземці.

Але у теплий період виникає питання, а чим же можна ще там зайнятись, крім катання на лижах? Відповідь є – оберіть катання на квадроциклах. До речі, катання взимку на квадроциклах є теж не менш захопливими, проте це має свої особливості через погодні умови. Ви тільки уявіть собі – лагідний вітерець, чарівна природа і ви у салоні квадроцикла. Чи не чарівно?

Катання на квадроциклах у Буковелі ідеально підійде тим, хто любить адреналін та активний відпочинок. А ще – це дає можливість побачити більше цікавих місць всього за один день. Після таких пригод – ви точно будете задоволеними та пам’ятатимете цей відпочинок на довго.

Маршрути для катання на квадроциклах у Буковелі

Обираючи катання на квадроциклах у Буковелі найкраще орендувати транспорт на весь день, оскільки так ви отримаєте максимум вражень та чудовий настрій після подорожі, що запам’ятається надовго. Також квадроцикл є зручним транспортом для пересування у гірській місцевості, як це у Буковелі.

На Буковелі є безліч цікавих маршрутів для катання на квадроциклах, наприклад:

  • Катання на квадроциклах на горі Довга – це чудовий вид екстремального відпочинку, який підійде любителям адреналіну. Чудові карпатські краєвиди, екстремальні спуски та з’їзди – це саме для ідеального відпочинку.
  • Маршрут на оглядовий майданчик у Поляниці та до підніжжя гори Синяк. Цей маршрут є дуже цікавим та справді мальовничим. На оглядовому майданчику у селі Поляниця, що біля Буковелю, відкриваються надзвичайні краєвиди на гору Говерлу та інші. Тут можна годинами насолоджуватись красою Карпат, попиваючи щось смачне. Також біля гори Синяк є сироварня, біля якої можна зупинитись та спробувати справжніх крафтових сирів, які можна купити тільки тут.
  • Катання на квадроциклах довколишніми селами – Поляницею, Татаровим та Микуличиним. Тут ви можете насолоджуватись природою Карпат та зупинятись біля цікавих місць, наприклад крафтова сированя чи пивоварня у Микуличині.
  • Перевернутий будинок – це теж цікаве місце неподалік Буковелю. Особливо воно захопить вашу малечу. Адже у цьому будинку все навпаки, фото тут виходять дуже “інстаграмні”.
  • Маршрут на гору Бульчиньоха. У Карпатах гір багато не буває, але якщо ви не готові весь день йти пішки на вершину, є вихід – катання на квадроциклах. Цей маршрут є надзвичайно мальовничий та екстремальний, він точно не залишить вас байдужими, а ще – можна зупинитись і зробити неймовірні фото.
  • Маршрут на квадроциклах до гори Богдан. На воду можна дивитись вічно, а тому ще один варіант катання на квадроциклах – це маршрут до гори Богдан, який розташований біля Буковелю у селі Поляниця. Це місце не надто ще відоме туристам, а тому ймовірно тут буде небагато людей. Маршрут на квадроциклі тут не складний та підійде багатьом.

Як орендувати квадроцикл в Буковель

Орендувати квадроцикл у Карпатах просто, тут вам запропонують багато варіантів, проте довіряти потрібно лише професіоналам, якими є Yaremche Travel Car. Адже тут вам нададуть усі необхідні консультації, підберуть транспорт та дадуть поради щодо маршрутів Буковелем.

А ще – лояльні ціни та навіть перекуси та кава, якщо ви обираєте маршрут повного дня.

Обирайте свій квадроцикл і вперед до пригод.