Місто Яремче – це перлина Карпат, а ще відома туристична локація з добре розвиненою туристичної інфраструктурою. А ще у Яремче можна добре відпочити, насолодитись карпатськими краєвидами, спробувати нові види розваг та скуштувати страви із гуцульської кухні.

Проте, якщо ви часто фізично втомлюєтесь і не хочете багато ходити пішки у Карпатах, то що тоді робити? Вихід є – обирайте джип-тури чи катання на квадроциклах. Адже це не лише спосіб активного відпочинку, а й таким чином можна організувати цікаву екскурсію містом Яремче та його околицями.

Екскурсія по Яремче на джипі чи квадроциклі

Якщо ви хочете пізнавальну екскурсію по Яремче, але не хочете витрачати на неї весь день та сили, а мрієте проїхатись з вітерцем, то можете орендувати квадроцикл чи джип та з насолодою кататись по Яремче та його околицях хоч весь день.

За допомогою джипів чи квадроциклів ви можете відвідати водоспад Пробій та водоспад Дівочі сльози, побувати у музеї мініатюр, місцевому зоокуточку, об’їхати усі навколишні дерев’яні храми, забігти до музеїв, покататись мальовничими околицями Яремче та подивитись на прекрасні краєвиди довкола.

Так ви зекономите свої сили та час, а ще – отримаєте багато вражень від поїздки та задоволення від самого процесу пересування. Ідеальне поєднання приємного з корисним.

Похід чи поїздка на гору Маковиця

Гора Маковиця розташована біля Яремче. І якщо ви відпочиваєте у цьому місті, то можете сходити на її вершину, щоб насолодитись мальовничими краєвидами та подихати свіжим карпатським повітрям. Маршрут на Маковицю нескладний та підійде навіть дітям та людям похилого віку.

Мрієте з комфортом піднятись на гору Маковиця у Яремче, проте не хочете долати маршрут пішки. Є вихід – ви можете скористатись послугами джип-турів. Цей транспорт може вас вивести просто на вершину гори. А ще – це абсолютно безпечно, а сама поїздка додасть вам багато адреналіну. Також цей варіант підійде для людей, яким фізично складно долати такі вершини, але людина мріє побувати на горі.

Похід на гору Рокита

Ще однією горою, на яку можна піднятись, відпочиваючи у Яремчі, є Рокита. Ця гора відома завдяки своїй ретрансляційній вежі на вершині. Щоб зійти на Рокиту вам доведеться громадським транспортом доїхати до села Микуличин, що біля Яремче, а вже звідти розпочати своє сходження на вершину. Підйом на гору нескладний, туди ведуть повноцінні дороги – стара мощена або ж сучасна автомобільна. Якщо ви рухаєтесь пішки – можете ще і назбирати ягід чи грибів.

Якщо ж ви втомлюєтесь багато ходити чи йдете у похід зі старшими людьми чи дітьми – ви можете виїхати на Рокиту джипом або квадроциклом. Це суттєво зекономить ваш час та дасть можливість без втоми насолоджуватись прекрасними Карпатами.

Скелі Довбуша біля Яремче

Якщо ви відпочиваєте у Яремче, то можете сходити на скелі Довбуша. Це – унікальна місцевість на якій накопичені величезні каменюки, звідки і походить їхня назва. Саме стежка Довбуша починається у Яремче та проходить мальовничими краєвидами.

Сам маршрут є нескладним, проте його також можна подолати на джипах чи квадроциклах. Тільки-но уявіть собі: ви їдете на транспорті, легкий вітерець торкається до вашого обличчя, а довкола – тільки краса. Це – справді ідеальний відпочинок та багато вражень.

Яремче – це чудове туристичне містечко, де є на що подивитись і чим зайнятись. А ще тут для туристів існує добре розвинена інфраструктура. Навіть якщо ви у Карпатах не маєте можливості через певні обставини самостійно зійти на ту чи іншу гору чи локацію – вас туди можуть підвести. Також екскурсії містом можуть бути не банальні, а з «вітерцем». Це все тільки додасть вашому відпочинку нових цікавих барв та збереже позитивні враження на довго. Орендувати джип чи квадроцикл ви можете у Yaremche Travel Car. Крім того, там вам можуть запропонувати екскурсійні маршрути, щоб за один день побачити максимум з того, що можливо.