Від травня у Карпатах уже можна підкорювати гори, адже сніг на вершинах уже майже зійшов, там тепло та комфортно для справді незабутнього відпочинку. Ходити в гори, якщо ви все ж недосвідчений турист можна до жовтня, адже цей період вважається комфортним та відносно безпечним.

А що робити, якщо ви просто обожнюєте сидіти на вершині гори, спостерігаючи, як хмара зачепилась на сусідню вершину та насолоджуючись просто вражаючими краєвидами, але через певні причини вам складно подолати велику відстань? Вихід є! Це – поїздка на вершину гори на джипах. Так ви точно не втомитесь і отримаєте просто неймовірний заряд адреналіну.

Джип-тур на Маковицю

Гора Маковиця біля Яремче дуже мальовнича та водночас не складна для підйому. А ще туди можна без проблем виїхати на джипі.

Так, ви можете виїхати на хребет Горган та потрапити спочатку на полонину Маковиця. Там можна продегустувати смачних домашніх сирів та посмакувати традиційною гуцульською кухнею. Крім того, тут є зіп-лайн, на якому можна спуститись, додавши для себе ще більше адреналіну.

Після цього – рушайте до вершини Маковиці і зробивши дуже багато фото і насолодившись краєвидами можна зійти до полонини Диканька, де продають дуже смачні карпатські ягоди та гриби.

Джип-тур на гору Синячка

Гора Синячка – це ще одна вершина, на яку можна виїхати на джипі. Один із маршрутів стартує із села Дора. Тут ви можете побачити багато тварин, які залежно від пори року пасуться на полонині, набрати кришталевої карпатської води і після цього виїхати просто на вершину Синячки. Висота цієї гори – 1400 метрів над рівнем моря.

Цікавою ця гора є і тим, що там видобувають нафту, а тому ви ще і побачите, як це роблять високо в горах та звісно зможете зробити багато фото, щоб потім дивувати своїх друзів. Саме завдяки цьому тут і є дорога, якою можуть проїхати джипи.

З Синячки відкриваються прекрасні краєвиди на сусідні гори – Хом’як, Синяк, Добушанка та Велика Сивуля.

Джип-тур на гору Костел

Гора Костел вважається порівняно невисокою, її висота – 950 метрів над рівнем моря. Дорогою на цю вершину можна заїхати на легендарні гуцульські гойдалки та зробити дуже красиві фото на гігантській гойдалці.

Далі – можна рушати на саму гору. Поїздка до неї триває орієнтовно годину, потім ще до 20 хвилин доведеться підніматися самостійно, оскільки вершина гори – це велетенська скеля, яка є дуже мальовничою.

Джип-тур на гору Рокита

Ще однією горою, куди можна виїхати на джипах є гора Рокита. Тут стоїть величезна ретрансляційна вежа, а тому цю вершину точно не можна ні з чим сплутати.

Краєвиди з Рокити захоплюють дух своєю красою. Звідси видно і Говерлу, і частину Чорногірського хребта та сусідні гори. Через 15 хвилин переїзду можна потрапити на полонину Стеришора. Саме тут розташована туристична стоянка, де можна смачно поїсти та відпочити, насолоджуючись красою українських Карпат. Також тут можна придбати та продегустувати гуцульські сири – будз, бринзу. Це – саме те, що потрібно, щоб краще відчути дух Гуцульщини.

Джип-тур на гору Ягідна

Гора Ягідна – це ще одна невелика вершина Карпат, куди можна виїхати джипом. По дорозі на вершину можна зупинитися на мальовничій стежці та покуштувати суниць чи чорниць, адже назва цієї гори невипадкова і тут справді росте багато ягід.

Тут також можна спробувати покататись на зіп-лайні, поласувати місцевими настоянками та зупинитись на полонині, щоб відпочити. Захоплююча дорога, багато розваг зроблять вашу мандрівку на Ягідну точно незабутніми.

Любите гори, але не дуже любите годинами підніматись на них пішки, несучи важкі рюкзаки та мріючи про відпочинок? Тоді джип-тур – це саме те, що підійте ідеально. Тільки позитивні враження, небачений адреналін та красиві місця довкола.

Замовити джипи можна у Yaremche Travel Car. І вперед до нових пригод та вражень!