Яремче – перлина карпатського туризму та ідеальне місто, щоб почати своє знайомство з Гуцульщиною, горами та місцевим колоритом. У Яремче добре розвинена туристична інфраструктура: тут є багато готелів, садиб, ресторанів із місцевою кухнею.

А ще у Яремче вам точно ніколи не буде нудно, оскільки тут є чим зайнятись. А якщо ви хочете спробувати чогось нового та екстремального, то обирайте екскурсію на джипах чи квадроциклах. Її можна організувати, як на кілька годин, так і на весь день.

Екскурсія на джипах у Яремче: ціна

Ціна на відпочинок у Яремче залежить від часу, наскільки ви орендуєте джип:

  • Короткий маршрут тривалістю до 2 годин обійдеться вам по 2000 грн за годину.
  • Середній маршрут, який триває 3-4 години – 1800 грн за годину.
  • Максимальний маршрут (тривалість 5-6 годин) та маршрут повного дня (тривалістю до 12 годин) – 1800 грн за годину. Якщо ви обираєте кататись весь день, то на наступну поїздку у вас буде знижка – 10%.

Зверніть увагу, що вартість вказана не за одну особу, а за оренду автомобіля. Тобто, якщо ваша компанія складається із 4 людей, то вам подорож обійдеться значно дешевше.

Чому джип-тури у Яремче

Зазвичай джип-тури обирають ті туристи, які хочуть прокататись з “вітерцем”, а ще – всього лише за один день відвідати набагато більше місць, ніж навіть за тиждень відпочинку.

Джип-тури від звичайних автобусних екскурсій відрізняються тим, що цей транспорт проїде навіть по найкрутіших карпатських стежках. А тому таким чином ви ще і економите свої сили та не почуватиметесь в кінці маршруту втомленим і знесиленим.

Екскурсія на джипі по Яремче

Катаючись на джипі, ви зможете побачити усю красу цього міста. Зокрема оперативно відвідати:

  • Водоспад Пробій, який розташований у центрі Яремче.
  • Ресторан “Гуцульщина” – це ідеальне місце, щоб там смачно пообідати чи повечеряти. Ситна та дуже смачна гуцульська кухня не залишить байдужим нікого. Також там дуже цікаві інтер’єри, а сама будівля зведена без єдиного цвяха.
  • Вольєрне господарство у Яремче точно сподобається не лише дорослим, а й дітям. Якщо ви мандруєте зі своєю малечею, то обов’язкового сходіть сюди.
  • Парк-музей “Карпати у мініатюрі”. Тут зібрані зменшені копії усіх видатних місць Карпат.
  • Стародавні дерев’яні церкви, які розташовані на околицях Яремче не залишать вас байдужими навіть, якщо ви не релігійна людина. Адже це – окремий витвір давнього гуцульського мистецтва.

Стежка Довбуша на джипах

У Яремче є дуже мальовничий маршрут, який називається Стежкою Довбуша, його протяжність орієнтовно 4 кілометри, тривалість пішої мандрівки – 4 години. Проте ви це можете скоротити, обравши джип-тур чи катання на квадроциклі.

Під час такої екскурсії ви дізнаєтесь більше про легенду Карпат Олексу Довбуша та його опришків, які грабували багатих та віддавали усе бідним. Вважається, що частина багатств і досі захована в одній із печер, проте вхід туди відкривається лише на Івана Купала і взяти багатства неможливо, оскільки якщо людина на це наважиться, то скаменіє.

Але не про багатства йдеться, якщо довкола така чарівна природа та мальовничий маршрут, який ви можете оперативно подолати за недовгий час, зупиняючись для фото по дорозі.

Маршрут на гору Маковиця

Любите гори, але не дуже полюбляєте складні підйоми? Тоді є вихід – джип-тур або ж екскурсія на квадроциклах.

Є кілька маршрутів на Маковицю, залежно від того, що ви хочете побачити. Один із них триває три години та починається із присілку Дора. Далі можна виїхати на полонину Маковиця. Тут влітку випасається полонинська худоба, щось схоже, як на альпійських лугах, тільки у рідних Карпатах. На полонині є колиба, де ви можете спробувати дуже смачні карпатські сири, які виготовляють просто тут за давніми гуцульськими рецептами. Крім того тут можна підкріпитись і стравами з традиційної гуцульської кухні.

Щоб ваш відпочинок був ще екстремальнішим – можна здійснити спуск на зіп-лайні. Далі дорога веде власне на вершину гори Маковиця. Після того, як ви насолодитесь чарівними краєвидами, зробите багато фото на пам’ять, можна рушати на ще одну полонину – Диканька. Саме там вам запропонують придбати карпатські гриби, ягоди та інші місцеві смаколики.

Виїхати на Маковицю можна також і на квадроциклах, для цього є різні маршрути та рівні складності.

Яремче – це надзвичайне місто, куди вам захочеться повертатись знову і знову. А тому доповніть свою відпустку ще і екстримом на джипах чи квадроциклах. Орендуйте транспорт у Yaremche Travel Car і вперед до нових вражень!