Верховина – це центр гуцульської культури, дуже мальовниче та цікаве місце, в якому точно варто побувати, щоб більше дізнатись про Карпати та його жителів.

А як же можна побачити більше у цьому місці та отримати незабутні враження? Замовляйте екскурсію на джипах або квадроциклах. Найкраще – на весь день, щоб відвідати усі красиві місця довкола, адже у Верховині та її околицях точно є що побачити.

Екскурсія на джипах та квадроциклах у Верховині

Саме місто Верховина є дуже цікавим та автентичним, сховане воно високо в горах поміж густих карпатських лісів та буйних водойм. Приїхавши сюди можна замовити екскурсію на джипах чи квадроциклах, щоб відвідати усі мальовничі місця цього селища.

Найперше Верховна – це місто музеїв. Тут діють такі заклади культури:

  • Музей музичних інструментів Романа Кумлика.
  • Музей гуцульського побуту.
  • Музей гуцульської магії.
  • Музей відомого фільму “Тіні забутих предків”.
  • Музей “Хата-стая”.
  • Музей УПА.
  • Музей вишиванки.

Крім того тут є дегустаційні зали, де можна спробувати унікального верховинського пива, карпатських сирів та багато інших смаколиків.

Також на джипах чи квадроциклах можна виїхати на гору Магура (1116 над рівнем моря) та побачити з висоти усю красу сіл Верховинського району.

Велика Гуцульська гойдалка

Хочете побачити щось справді неймовірне та отримати незабутні враження – рушайте на джипах або квадроциклах до Великої Гуцульської гойдалки, яка розташована біля села Бережниця, що поблизу Ворохти.

Тут точно не зустрінеш натовпів туристів, а тому ви можете вдосталь покататись на гойдалці, самостійно вибираючи висоту. Така розвага не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих, ні ектрималів, ні тих, хто боїться висоти.А ще – фото тут виходять дуже неймовірні.

Дорогою ви можете насолодитись просто неймовірними краєвидами.

Село Криворівня

Село Криворівня Верховинського району розташоване недалеко від Верховини. Воно відоме тим, що тут свого часу зупинялися Іван Франко, Андрей Шептицький, Михайло Коцюбинський та інші видатні діячі української культури часів 20 століття.

Тут є церква Різдва Пресвятої Богородиці, побудована 1719 року. У храмі віднайшли давню ікону Ісуса Христа, її датують 18 століття, а тому навіть якщо ви нерелігійна людина, то це цікаво з точки зору мистецтва.

Також тут є музеї Івана Франка, Михайла Грушевського та Параски Плитки-Горицвіт.

У цих музеях можна побачити унікальні речі побуту з давніх часів.

Хребет Кострич

А ще на джипах та квадроциклах можна виїхати на хребет Кострич, який розташований на висоті 1544 метрів над рівнем моря. Цікавий він своїми неймовірними краєвидами – звідси відкривається вид на Чорногірський масив, зокрема гори – Петрос, Говерлу та інші. Також звідси видно масиви Свидовець, Горгани та Покутсько-Буковинські Карпати.

Тут є також кілька полонин, де діють сироварні та невеликі магазини. А ще саме тут ідеальне місце, щоб під час мандрівки влаштувати для себе пікнік та поласувати місцевими смаколиками.

Верховина – це місце, яке ховає у собі неймовірну красу довкола, а тому – замовляйте джипи чи квадроцикли у Yaremche Travel Car та рушайте у незабутню мандрівку, про яку вам захочеться ще довго розповідати своїм друзям та рідним. Вперед до незабутніх вражень та нових пізнавальних екскурсій.