Карпати – це найкраще місце для відпочинку – сімейного, активного та пасивного. У Карпатах можна і оздоровитись, і відпочити, і побачити нові неймовірні краєвиди.

Одним із видів екстремального відпочинку в Карпатах є джипінг. Його плюси очевидні – за день можна побачити набагато більше чарівних місць, ніж за весь відпочинок, якщо ходити пішки. А ще – адреналін та неймовірні враження від поїздок.

Джип-тур по Яремче: маршрути

Побачити всі «родзинки» Яремче за один день і майже не втомитись через перепади висот і постійне блукання? Це – можливо завдяки джипінгу.

Для цього варто обрати джип-тур по місту та його околицях. За день ви можете об’їхати:

 • Водоспад Пробій, який розташований у центрі міста та вважається однією із його «візитних карточок». Також поруч є сувенірний ринок, де ви можете придбати автентичний український одяг, домашні вино чи наливки, карпатський сир, цілющі трави та інше. А поруч – розташований ресторан “Гуцульщина”, де можна спробувати справжню карпатську кухню.
 • Скеля Слон – на цьому місці можна зробити вражаючі фото для Інстаграму чи інших соціальних мереж.
 • Гора Маковиця. Хочете підкорити вершину, але не бажаєте довго підніматись наверх? Тоді вас туди підвезуть на джипі. Це дуже мальовничий та захопливий маршрут.
 • Водоспади Дівочі сльози, Женецький Гук, Труфанець та інші. Мандрівка цим маршрутом справді неймовірна. Тільки-но уявіть собі: столітні букові ліси, скелі, які заросли мохом повернуть вас у казковий світ та подарують прекрасні враження та яскраві світлини. А ще – водоспади, за якими можна спостерігати вічно.
 • Полонина Перці. Хочете побачити, як гуцули жили сто років тому? Тоді вам на цю полонину. Тут ви ознайомитесь із побутом та зможете скуштувати автентичну кухню.
 • Скелі Довбуша та стежка Довбуша. Існує легенда про карпатського «робін гуда» Олексу Довбуша, який забирав у багатих та допомагав бідним. А ще кажуть, що у цих скелях і досі захований його скарб.
 • Також ви можете піднятись на джипах до гір Чемериця, Стеришора, Велика та Мала Рокита.

Джип-тур до Буковелю: маршрути

Буковель – це сучасний гірсько-лижний курорт та ідеальне місце для катання на джипах, адже так ви можете швидше оглянути його.

Є багато маршрутів цим популярним курортом, зокрема ви можете побачити:

 • Каньйон річки Прутець Чемигівський – довкола вас будуть скелі та природній каньйон. Такої краси для вдалих фото ще треба пошукати.
 • Перевернута хата – дорогою на Буковель ви можете зупинитись біля перевернутої хати, де все навпаки, та відвідати її інтер’єри і зробити вражаючі фото. Особливо це місце захоплює дітей, які про таке могли читати хіба у казках.
 • Озеро Молодості – популярна локація у Буковелі. Тут ви можете зробити фото та залишитись на відпочинок.

Джип-тур у Микуличині: маршрути

Також подорожуючи Карпатами ви можете обрати маршрут на джипі через найдовше село України – Микуличин.

 • Тут вам покажуть велетенську гойдалку. Ходять легенди, що вона тут була ще з перших часів поселення гуцулів. Зараз сюди приїжджають туристи заради ефектних фото.
 • Також у Микуличині можна зупинитись та поїсти у колибі, де готують страви виключно місцевих продуктів – смачна бринза, банош та юшка з білих грибів. Така їжа – це справжня насолода.
 • Крафтова сироварня – тут століттями готують сири за давніми карпатськими рецептами. Їх тут можна продегустувати та купити додому, щоб потішити смакотою і своїх рідних.

Також з Микуличина можна поїхати у джиптур маршрутами на село Татарів, а звідти – у Ворохту, де розташовані відомі в Україні мости-віадуки.

Джип-тур до Верховини: маршрути

Ще одним популярним маршрутом для джипінгу є легендарне карпатське містечко Верховина.

Це дуже цікавий маршрут, адже тут ви можете побачити:

 • Великі гойдалки у селі Бистрець та на горі Дидул. Плюси – ці місця ще не надто відомі серед туристів, а тому ви тут можете насолодитись тишею та зробити просто ідеальні фото.
 • Вас можуть прокатати до села Дзеброня біля гір Шпиці, Ребра та Піп Іван. Хочете побачити, як живуть нетуристичні Карпати та як по-справжньому виглядають гірські села? Тоді для вас це ідеальний маршрут на джипах.
 • Маршрут до Писаного каменю та лавандового поля у селі Перехресне. Захід сонця біля Писаного каменю – це щось неймовірне, яке зачаровує, захоплює та змушує розслабитись. А ще – у селі Перехресне в горах є лавандові поля. Таку красу не часто зустрінеш навіть за кордоном.

Хочете побачити більше краси Карпат в максимально короткі терміни і насолодитись поїздкою? Тоді джипінг – це для вас. Цікаві маршрути, смачна їжа та багато фото для соціальних мереж – це все про мандрівку на джипах. Орендувати джипи та узгодити маршрути ви можете в Yaremche Travel Car. Разом до пригод!