Відпочиваєте у Карпатах і хочете отримати нові незабутні враження, тоді подумайте, а чим ще можна зайнятися?

Одним із популярних варіантів активного відпочинку у горах – це катання на джипах. Тільки-но уявіть собі: кришталево чисте повітря, столітні ліси, буйні потоки і ви мчите на повній швидкості, насолоджуючись тим, як теплий вітерець торкається вашого обличчя.

Джип-тур повного дня

Якщо ви вирішили кататись на джипах, то повинні знати, що є кілька варіантів такого відпочинку:

 • Короткий маршрут – до 2 годин мандрівки.
 • Середній маршрут – до 4 годин мандрівки.
 • Максимальний маршрут – до 6 годин мандрівки.
 • Маршрут повного дня – до 12 годин мандрівки.

Саме маршрут повного дня – це просто ідеальний варіант вашого відпочинку. Він має багато плюсів, як-от – вартість відпочинку становить 1800 грн за годину. На цьому маршруті передбачено 10 зупинок, які ви можете самі для себе обрати. На маршруті передбачено обід, чай та каву.

Також ви отримаєте можливість самостійно керувати джипом, а поруч буде екскурсовод, який вам розкаже цікаві історії про Карпати.

Таким чином ви отримаєте можливість весь день насолоджуватися своєю мандрівкою, побачити багато нових локацій, зробити багато світлин і звичайно – це адреналін, який просто зашкалюватиме.

Джип-тур повного дня: де можна побувати

Оскільки джип-тур повного дня триває аж 12 годин, то тільки подумайте, де ви можете побувати за цей час: і біля водоспадів, і у горах, і навіть на чарівних полонинах.

Варіанти подорожей:

 • Мандрівка карпатськими водоспадами. Вічно можна дивитися на вогонь та воду, а на водоспади і тим більше. Обираючи маршрут повного дня ви можете поїхати на водоспади Женецький Гук, Труфанець, Пробій, Дівочі сльози та багато інших. Тут ви можете влаштувати собі зупинки, організувати пікнік та зробити дуже багато світлин на пам’ять.
 • Подорож на джипах у гори. Любите карпатські вершини, але вам через певні причини складно туди піднятись? Тоді джип-тури повного дня – це ідеальний вибір. Обравши таку мандрівку ви зможете виїхати на гору Маковиця, що біля Карпат, посидіти на її вершині. Крім Маковиці ви можете виїхати на джипах на гори Велика Рокита, Мала Рокита, Чемериця, Стеришора та гору-скелю Костел.
 • Подорож на джипах на полонини. Карпатські полонини – це дуже мальовниче місце, де можна не тільки посидіти, насолодившись красою довкола, а й смачно поїсти. Однією із найпопулярніших полонин у Карпатах є полонина Перці. Тут можна смачно поїсти, спробувавши справжньої гуцульської кухні. А ще дуже часто на полонинах є сироварні, де готують бринзу та інші смачні карпатські сири. Їх тут можна спробувати та купити для себе.
 • Подорож до Ворохти. Це селище є найвисокогірнішим в Україні. А ще воно відоме тим, що тут розташовані легендарні мости-віадуки, які зачаровують своєю красою. Тут можна зробити багато фото, щоб потім показати рідним та друзям.
 • Подорож до Верховини. Це місто вважається серцем гуцульської культури завдяки тому, що тут є дуже багато музеїв – як приватних, так і державних. Також у Верховині ви отримаєте можливість побувати у хаті, де знімався легендарний фільм Параджанова “Тіні забутих предків”.
 • Подорож до Буковелю через села Микуличин та Татарів. У селі Микуличин ви зможете побувати на відомій місцевій пивоварні, де готують пиво за давнім гуцульським рецептом із кришталевої карпатської води. У Татарові ви можете відвідати водоспад Женецький Гук. Також дорогою до Буковелю є відомий перевернутий будинок, де все навпаки. І звісно що ж популярний курорт Буковель, де можна дуже добре відпочити.

Як підготуватися до джип-туру повного дня

Вирушаючи у таку мандрівку добре підготуйтесь до неї, щоб не було неприємностей.

 • Оберіть зручний спортивний одяг, який би не сковував ваших рухів. Також можете прихопити шапку, оскільки у Карпатах може бути вітряно.
 • Трекінгові черевики або міцні кросівки.
 • Візьміть зі собою воду та солодощі, оскільки у горах дуже часто хочеться солодкого через перепад висоти.
 • Візьміть ліки, якщо ви хворієте на хронічні захворювання. Також можете прихопити знеболювальне, ліки від головного бою та мазь, яка загоює рани.

Хочете гарно відпочити та запам’ятати це надовго? Тоді вирушайте у мандрівку на джипах. Транспорт можна замовити у Yaremche Travel Car, адже це гарантує вам те, що він буде справним і мандрівка точно буде вдалою. Вперед до нових вражень!