Найкращий відпочинок улітку зараз – це мандрівка до Карпат. А щоб усе було вдало та цікаво, то варто обирати джип-тури, адже це активний спосіб відпочинку, а ще таким чином ви не втомитесь та побачите максимум захопливих місць за доволі короткий час.

Сьогодні ми вам розповімо про вражаючий маршрут з Яремче до Татарова.

Маршрут до Татарова: яка ціна

Село Татарів був відомим курортом в Україні ще з часів 19 століття. Сюди їздили туристи через ідеально чисте повітря та прекрасний клімат. А ще раніше тут лікували туберкульоз.

Це село можна відвідувати весь рік через надзвичайну природу та цікаві локації. Найкраще обирати джип-тур, щоб побачити якомога більше цікавих місць та вдало відпочити.

Вам найкраще обирати середній маршрут, який займе 3-4 години. Вартість такого 1800 грн за годину. Максимальна кількість людей, яку помістить один джип – це четверо людей.

Що можна побачити у Татарові

Татарів – це давнє селище, яке зачаровує своїми краєвидами та приваблює туристів з усієї України. У самому селищі є кілька цікавих місць, які варто побачити.

  • Церква святого Дмитра 19 століття – це давній храм зведений у гуцульському стилю. Тут особлива атмосфера намоленості. Віряни тут можуть відчути атмосферу зцілення та особливий спокій. А туристи – можуть насолодитися давньою архітектурою та цікавими гуцульськими іконами та розписами.
  • Старий вокзал, зведений за часів Австро-Угорської імперії наприкінці 19 століття. Він майже покинутий та зачаровує своєю красою і давньою архітектурою. Тут можна погуляти та зробити багато фото. А ще – поцікавитись його історією.
  • А ще Татаровим можна просто проїхатись та подивитись, як виглядає популярне курортне селище. Адже тут є і колишні санаторії, які зараз зачинені, стародавнє кладовище та багато інших місць.

Активний відпочинок у Татарові: варіанти маршрутів

Татарів відомий не лише завдяки своїм архітектурним цікавинкам, а й природніми дивами. Тут ви можете також зайнятись активним відпочинком.

Біля цього селища є такі варіанти маршрутів:

  • Вихід на гори. Біля Татарова є мальовнича гора Хом’як, яка вважається нескладною для підйому та дуже мальовничою. Підйом на гору і справді простий, якщо починати його з КПП національного парку. Перед виходом на вершину є затишна полонина, де можна придбати собі обід, відпочити та просто насолодитись красою Карпат. Також біля цієї вершини є гора Синяк, яка теж захоплює своєю красою.
  • Водоспад Женецький Гук. До цього водограю можна доїхати на джипах, оскільки туди веде частково асфальтована дорога. Вона йде вздовж мальовничих лісів та річки Прут. Приїхавши на Женецький Гук тут можна довго спостерігати за буйною течією, зробити багато гарних світлин, випити кави та насолодитись відпочинком, про який ви ще довго згадуватимете.
  • Поляна кохання – це легкий піший маршрут, довжиною 5 кілометрів. А ще – це дуже романтичне місце, на якому можна погуляти разом із коханою людиною та вдало відпочити. За легендою це місце отримало таку назву через нещасну гуцулку, яка кинулась зі скелі та загинула через нещасне кохання.
  • Сірководневе джерело, яке місцеві називають “Сухі яйця” через специфічний запах. Попри неприємний запах цю воду можна використовувати для лікування шлунку, оскільки вона дуже корисна.
  • Джипінг на гору Кукул. Гора Кукул розташована недалеко від Татарова та ще одного мальовничого карпатського села Вороненка. На вершину гори можна виїхати на джипах, оскільки там є дорога, якою їздять лісовози. Кукул – це поки не надто відомий маршрут, а тому абсолютною перевагою цього є те, що тут зазвичай не багато туристів. А тому тут можна спокійно та вдало відпочити. Дорогою на гору можна зупинитися, назбирати білих грибів або ж чорниць чи інших ягід. На вершині гори є надзвичайно мальовнича полонина, яка приваблює туристів своєю красою.

Хочете максимум вражень, адреналіну та побувати всього за кілька годин на цікавих локаціях Карпат? Орендуйте джипи у Yaremche Travel Car та вирушайте у цікаву та захоплюючу мандрівку, про яку ви згадуватимете ще багато часу. Чарівна природа Карпат, непрохідні гірські стежки та швидкість – це все, що подарує вам заряд позитиву та адреналіну. Вперед до мандрівки вашої мрії.