Українські Карпати – це чарівне місце для ідеального відпочинку. Тут можна займатися активним туризмом, оздоровити своє тіло та скуштувати страв із гуцульської кухні.

У Карпатах можна вирушити у пішу мандрівку в гори чи покататись на джипах, квадроциклах, лижах.

Активний відпочинок у горах: піші походи

Туристи у Карпати їдуть саме для того, щоб підкорити карпатську вершину та насолоджуватись неймовірними краєвидами.

У Карпатах є багато гір, які є різними за складністю, проте туди можна піднятися. Однією із найпопулярніших гір у Карпатах, безумовно є Говерла. Адже це – найвища гора України і щороку туди їдуть тисячі туристів.

Якщо ви йдете у піші походи в гори з дітьми, то можете для початку піднятись на гору Маковиця, що поблизу Яремче. Вона нескладна для підйому, проте дуже мальовнича.

Піші походи Карпатами – це не лише про гірські походи. Можна і спростити собі завдання та піти у мандри до буйних водоспадів або ж високогірних озер, таких як – Несамовите.

Катання на лижах, рафтинг

Взимку у Карпатах популярним видом відпочинку є катання на лижах. Тут є дуже багато гірськолижних курортів, де можна кататись, як початківцям, так і досвідченим лижникам.

У Карпатах є відомий курорт “Буковель”, де є сучасні підйомники та добре розвинена туристична інфраструктура. Проте багато туристів нарікає, що у сезон тут доволі високі ціни. А тому можна знайти і щось дешевше, наприклад підйомники у Ворохті чи відпочинок на курорті Драгобрат.

Коли на вулиці тепла погода – ви можете спробувати рафтинг. Покататися на човнах гірськими річками, подолати буйну течію – це те, що потрібно спробувати хоч раз.

Джип-тури Карпатами

Якщо ви просто обожнюєте відпочивати у Карпатах, проте через певні причини ви не любите пішки долати великі відстані чи вершини, тоді можна обрати такий вид активного відпочинку, як джип-тури.

Джип-тури є практично до всіх відомих місць у Карпатах. Такий вид відпочинку цікавим є тим, що це збереже ваш час і ви зможете побачити більше локацій.

Які є види джип-турів:

  • Короткі маршрути – ви кататиметесь на джипах до 2 годин.
  • Середній маршрут – до 4 годин.
  • Максимальний маршрут – до 6 годин.
  • Маршрут повного дня – до 12 годин.

Джип-тури можна обрати, як в межах конкретного населеного пункту, як-от: подорож Яремче та околицями, так і поїхати на великі відстані та оглянути цікаві локації, які є в горах.

Абсолютною перевагою джип-турів є безпека під час мандрівки, а ще – за короткий проміжок часу ви можете побувати у великій кількості нових місць та отримати багато позитивних вражень. Весною-влітку найкраще обирати джип-тури повного дня. Адже у цей період світловий день довгий і ви можете якомога довше мандрувати та пізнавати чарівні Карпати. А це це дешевше у порівнянні з іншими видами мандрівки.

Катання на квадроциклах у Карпатах

Катання на квадроциклах Карпатами – це теж дуже цікавий вид активного відпочинку. Тільки-но уявіть собі: теплий весняний день, ви їдете на квадроциклі лісом, який пахне весною – запашними ароматами лісових квітів, легенький вітерець обіймає ваше обличчя. Чи не чудово ж?

Катання на квадроциклах, на відміну, від джип-турів має свої переваги, адже так ви отримаєте більше адреналіну. Проте зверніть увагу, що до подібної мандрівки потрібно підготуватись:

  • Візьміть зручне взуття. Найкраще – це трекінгові черевики або кросівки. Таким чином вам не будуть страшні ботота та бруд. Не беріть у подібну мандрівку звичайні міські кросівки, адже так ви ризикуєте намочити ноги.
  • Одяг. Також важливий одяг під час катання на квадроциклах. Він повинен залежати від погоди. Якщо прохолодно – краще тепліше одягатися, щоб ви не промезнули. Також ваше вбрання повинно бути вільним та не обмежувати вас у рухах. Не беріть нового одягу, краще оберіть щось таке, чого вам буде не шкода забруднити.
  • Також краще взяти у таку мандрівку дощовик, бо погода у Карпатах мінлива. А ще у подорож можна взяти каву, бутерброди чи шоколад, щоб підкріпитись.

Їдучи у такі тури добре сплануйте свою мандрівку, оберіть маршрути та узгодьте їх з гідом, щоб ви не потрапили у небезпеку.

Карпати – це чудове місце для активного відпочинку. Хочете справжнього екстриму та побачити більше місць? Обирайте джип-тури чи катання на квадроциклах. Орендувати транспорт ви можете в Yaremche Travel Car. Там вам також допоможуть узгодити маршрут та дадуть поради, як краще підготуватись до мандрівки.