Яремче – це перлина Карпат та ідеальне туристичне місце для сімейного відпочинку. Якщо ви ще не вважаєте себе досвідченим туристом та орієнтуєтесь не на «дикий туризм», а все ж хочете поєднати корисне з приємним – відпочити у горах з комфортом, тоді вам найкраще підійде для цього саме місто Яремче. Тут неймовірні краєвиди та свіже повітря, що вміло поєднуються з комфортом та великим переліком послуг для туристів.

Багато хто може подумати, що в Яремче немає чого робити, але це не так. Якщо ви їдете у Карпати, то тут найкраще займатись активним відпочинком.

Активний відпочинок у Яремче: похід в гори

Якщо ви приїхали в Карпати, то чому б не підкорити одну із місцевих вершин. Похід в гори – це незабутні враження. Спочатку ви йдете вверх мальовничими стежками та скелястими масивами, а потім – найкраще, сама вершина гори.

Опинившись на висоті відчуваєш світ по-іншому, тут можна милуватися прекрасними краєвидами та дивитись на сусідні гори. А ще обід на горі ви точно ніколи не забудете. Це – прекрасні відчуття. І звісно ж світлини на пам’ять.

У Яремче ви можете піднятись на гору Маковиця, піший маршрут до якої стартує просто з міста і вам нікуди не доведеться їхати. Також з цього міста можна транспортом дістатись до бази Заросляк, а звідти – підкорити Говерлу, найбільшу гору України. А ще ви можете вирушити до гори Шпиці, озера Несамовитого чи обрати інший маршрут.

Активний відпочинок: джипінг

Проте не всім туристам підійте доволі довгий та не завжди простий підйом на одну із карпатських вершин. А тому є альтернатива – катання на джипах. Це вид відпочинку підійте і дітям та людям поважного віку. Тут все залежить від складності маршруту.

Абсолютною перевагою джипінгу є те, що всього лише за один день ви можете об’їхати всі цікаві місця біля Яремче. А якщо у вас є таке бажання, то можна вирушити на джипах до сусідніх населених пунктів, як-от: до гірськолижного курорту Буковель, села Татарів, містечка Ворохта з його вражаючими мостами-відадуками та до Верховини – центру гуцульської культури. Для любителі нестандартних подорожей – можна поїхати до гірського села Дземброня, яке розташоване біля гори Піп Іван. Тут ви на власні очі можете побачити не туристичні Карпати, а такі, якими вони є насправді.

Також за допомогою джипінгу ви можете прокататись біля усіх місцевих водоспадів, як-от: Женецький Гук, Пробій, Дівочі сльози, Труфанець та інше.

Також на джипах можна виїхати на вершину гори Маковиця без зайвих зусиль та пообідати, насолоджуючись навколишньою красою.

Завдяки джипінгу ви можете побачити у Карпатах за один день більше, ніж пішими маршрутами за тиждень. Це ідеальна альтернатива складним підйомам.

Активний відпочинок Яремче: квадроцикли

Ще одним із видів активного відпочинку в Яремче є катання на квадроциклах. Цей відпочинок підійде людям, які люблять екстрим та пригоди. А ще – це цікава мандрівка: тільки-но уявіть собі – легкий карпатський вітерець, тепла погода і ви долаєте вершини та мандруєте загадковими стежками.

Такий вид відпочинку добре підійте закоханим парам, адже ви можете вдвох кататись та насолоджуватись часом проведеним разом. Бо на квадроциклах ви можете кататись лише удвох.

Тільки-но уявіть собі: чарівні карпатські краєвиди – стежки, ліси і гори. А ще можливість зупинитись на миті, щоб поїсти чи випити кави. Така мандрівка точно вам запам’ятається надовго і ви захочете знову приїхати до Яремче, щоб повторити.

Карпати – це про відпочинок, екстремальні враження та чудово проведений час. Хочете, щоб ваша відпустка запам’яталась надовго – орендуйте джип чи квадроцикл в Yaremche Travel Car і вперед до відпочинку вашої мрії.